CS8101YDWF20G
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS8101YDWF20G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 5V 100MA 20SOIC
Duomenų lapai: CS8101YDWF20G.pdf
  • Pranešimas
CS8101YDWF20G specifikacijos
Dalies numeris CS8101YDWF20G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 5V 100MA 20SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5456 pcs Duomenų lapas CS8101YDWF20G.pdf
Įtampa (maks.) 0.6V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity, Short Circuit Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 100mA 20-SOIC
Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA Dabartinis - silpnas (Iq) 140µA
Dabartinis - rezultatas 100mA Valdymo funkcijos Enable, Reset
Bazinės dalies numeris CS8101
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CS80ZU2GA222MYVKA
CS80ZU2GA222MYVKA
Gamintojai: TDK Corporation
apibūdinimas: CAP CER 2200PF 440VAC Z5U RADIAL
Sandelyje: 5566 pcs
parsisiųsti: CS80ZU2GA222MYVKA.pdf
RFQ
CS8101YD8
CS8101YD8
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC REG LINEAR 5V 100MA 8SOIC
Sandelyje: 56158 pcs
parsisiųsti: CS8101YD8.pdf
RFQ
CS8101YDWF20
CS8101YDWF20
apibūdinimas: IC REG LINEAR 5V 100MA 20SOIC