CS8101YDR8
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CS8101YDR8
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 5V 100MA 8SOIC
Duomenų lapai: CS8101YDR8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CS8101YDR8 specifikacijos
Dalies numeris CS8101YDR8 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 5V 100MA 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 68306 pcs Duomenų lapas CS8101YDR8.pdf
Įtampa (maks.) 0.6V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai CS8101YDR8OSTR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 100mA 8-SOIC Dabartinis - tiekimas (maks.) 20mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 140µA Dabartinis - rezultatas 100mA