BZX85C24
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX85C24
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 24V 1W DO41
Duomenų lapai: BZX85C24.pdf
  • Pranešimas
BZX85C24 specifikacijos
Dalies numeris BZX85C24 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 24V 1W DO41 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1279691 pcs Duomenų lapas BZX85C24.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 24V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 25 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 24V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 17V
Bazinės dalies numeris BZX85C24
Susiję produktai
BZX85C22
BZX85C22
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 1W DO41
Sandelyje: 1302576 pcs
parsisiųsti: BZX85C22.pdf
RFQ
BZX85C22-TR
BZX85C22-TR
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 1.3W DO41
Sandelyje: 1441696 pcs
parsisiųsti: BZX85C22-TR.pdf
RFQ
BZX85C22_T50A
BZX85C22_T50A
parsisiųsti: BZX85C22_T50A.pdf
BZX85C24_T50A
BZX85C24_T50A
apibūdinimas: DIODE ZENER 24V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C24_T50A.pdf
BZX85C24-TAP
BZX85C24-TAP
apibūdinimas: DIODE ZENER 24V 1.3W DO41
parsisiųsti: BZX85C24-TAP.pdf
BZX85C22 R0G
BZX85C22 R0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 1.3W DO204AL
parsisiųsti: BZX85C22 R0G.pdf
BZX85C24-TR
BZX85C24-TR
parsisiųsti: BZX85C24-TR.pdf
BZX85C22_T50R
BZX85C22_T50R
parsisiųsti: BZX85C22_T50R.pdf
BZX85C24 R0G
BZX85C24 R0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 24V 1.3W DO204AL
parsisiųsti: BZX85C24 R0G.pdf
BZX85C22-TAP
BZX85C22-TAP
parsisiųsti: BZX85C22-TAP.pdf
BZX85C24-T50R
BZX85C24-T50R
parsisiųsti: BZX85C24-T50R.pdf
BZX85C27 A0G
BZX85C27 A0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 27V 1.3W DO204AL
parsisiųsti: BZX85C27 A0G.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus