BZX85C22
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX85C22 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX85C22
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 22V 1W DO41
Duomenų lapai: BZX85C22.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX85C22 specifikacijos
Dalies numeris BZX85C22 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 22V 1W DO41 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1302576 pcs Duomenų lapas BZX85C22.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 22V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 25 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 22V 1W ±6% Through Hole DO-204AL (DO-41) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 15.5V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX85C22_T50A
BZX85C22_T50A
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 1W DO41
Sandelyje: 4941 pcs
parsisiųsti: BZX85C22_T50A.pdf
RFQ
BZX85C22-TAP
BZX85C22-TAP
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 1.3W DO41
Sandelyje: 904028 pcs
parsisiųsti: BZX85C22-TAP.pdf
RFQ
BZX85C20 R0G
BZX85C20 R0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 20V 1.3W DO204AL
parsisiųsti: BZX85C20 R0G.pdf
BZX85C20_T50R
BZX85C20_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 20V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C20_T50R.pdf
BZX85C24
BZX85C24
apibūdinimas: DIODE ZENER 24V 1W DO41
parsisiųsti: BZX85C24.pdf
BZX85C22_T50R
BZX85C22_T50R
parsisiųsti: BZX85C22_T50R.pdf
BZX85C22 R0G
BZX85C22 R0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 1.3W DO204AL
parsisiųsti: BZX85C22 R0G.pdf
BZX85C22-TR
BZX85C22-TR
parsisiųsti: BZX85C22-TR.pdf
BZX85C20-TR
BZX85C20-TR
apibūdinimas: DIODE ZENER 20V 1.3W DO41
parsisiųsti: BZX85C20-TR.pdf
BZX85C20_T50A
BZX85C20_T50A
parsisiųsti: BZX85C20_T50A.pdf
BZX85C20-TAP
BZX85C20-TAP