BZX79C43
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C43 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79C43
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 43V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX79C43.pdf
  • Pranešimas
BZX79C43 specifikacijos
Dalies numeris BZX79C43 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 43V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5365 pcs Duomenų lapas BZX79C43.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 43V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 150 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 43V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 30.1V Bazinės dalies numeris BZX79C43
Susiję produktai
BZX79C43_T50A
BZX79C43_T50A
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 43V 500MW DO35
Sandelyje: 5698 pcs
parsisiųsti: BZX79C43_T50A.pdf
RFQ
BZX79C43 A0G
BZX79C43 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
Sandelyje: 2306524 pcs
parsisiųsti: BZX79C43 A0G.pdf
RFQ
BZX79C3V6_T50R
BZX79C3V6_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 3.6V 500MW DO35