BZX79C3V9
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C3V9 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79C3V9
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX79C3V9.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX79C3V9 specifikacijos
Dalies numeris BZX79C3V9 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2445731 pcs Duomenų lapas BZX79C3V9.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 90 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 3.9V 500mW ±5% Through Hole DO-35 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 1V
Bazinės dalies numeris BZX79C3V9
Susiję produktai
BZX79C3V9 A0G
BZX79C3V9 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35
Sandelyje: 2413232 pcs
parsisiųsti: BZX79C3V9 A0G.pdf
RFQ
BZX79C43 A0G
BZX79C43 A0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 43V 500MW DO35
Sandelyje: 2306524 pcs
parsisiųsti: BZX79C43 A0G.pdf
RFQ
BZX79C3V9_T50R
BZX79C3V9_T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: BZX79C3V9_T50R.pdf
BZX79C43_T50A
BZX79C43_T50A
parsisiųsti: BZX79C43_T50A.pdf
BZX79C3V6_T50R
BZX79C3V6_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 3.6V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79C3V6_T50R.pdf
BZX79C3V9-T50A
BZX79C3V9-T50A
parsisiųsti: BZX79C3V9-T50A.pdf
BZX79C3V3_T50R
BZX79C3V3_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 3.3V 500MW DO35