BZX79C2V7
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C2V7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79C2V7
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX79C2V7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX79C2V7 specifikacijos
Dalies numeris BZX79C2V7 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2407311 pcs Duomenų lapas BZX79C2V7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 100 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 2.7V 500mW ±5% Through Hole DO-35 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 75µA @ 1V
Bazinės dalies numeris BZX79C2V7
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX79C2V0 A0G
BZX79C2V0 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 2V 500MW DO35
Sandelyje: 2434090 pcs
parsisiųsti: BZX79C2V0 A0G.pdf
RFQ
BZX79C30 A0G
BZX79C30 A0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 30V 500MW DO35
Sandelyje: 2313587 pcs
parsisiųsti: BZX79C30 A0G.pdf
RFQ
BZX79C30
BZX79C30
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: BZX79C30.pdf
BZX79C30-T50A
BZX79C30-T50A
parsisiųsti: BZX79C30-T50A.pdf
BZX79C2V7 A0G
BZX79C2V7 A0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79C2V7 A0G.pdf
BZX79C2V7_T50R
BZX79C2V7_T50R
parsisiųsti: BZX79C2V7_T50R.pdf
BZX79C2V4_T50R
BZX79C2V4_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79C2V4_T50R.pdf
BZX79C2V2 A0G
BZX79C2V2 A0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 2.2V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79C2V2 A0G.pdf
BZX79C2V4
BZX79C2V4
parsisiųsti: BZX79C2V4.pdf
BZX79C2V7-T50A
BZX79C2V7-T50A
parsisiųsti: BZX79C2V7-T50A.pdf
BZX79C2V4-T50A
BZX79C2V4-T50A