BZX79C2V4
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C2V4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79C2V4
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX79C2V4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX79C2V4 specifikacijos
Dalies numeris BZX79C2V4 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2333830 pcs Duomenų lapas BZX79C2V4.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 2.4V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 100 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 2.4V 500mW ±5% Through Hole DO-35 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 1V
Bazinės dalies numeris BZX79C2V4
Susiję produktai
BZX79C2V7 A0G
BZX79C2V7 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 2.7V 500MW DO35
Sandelyje: 2140302 pcs
parsisiųsti: BZX79C2V7 A0G.pdf
RFQ
BZX79C2V4 A0G
BZX79C2V4 A0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
Sandelyje: 2450674 pcs
parsisiųsti: BZX79C2V4 A0G.pdf
RFQ
BZX79C27_T50R
BZX79C27_T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: BZX79C27_T50R.pdf
BZX79C27 A0G
BZX79C27 A0G