BZX79C20
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79C20
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 20V 500MW DO35
Duomenų lapai: 1.BZX79C20.pdf2.BZX79C20.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX79C20 specifikacijos
Dalies numeris BZX79C20 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 20V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2474382 pcs Duomenų lapas 1.BZX79C20.pdf2.BZX79C20.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 20V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 55 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 20V 500mW ±5% Through Hole DO-35 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 14V
Bazinės dalies numeris BZX79C20
Susiję produktai
BZX79C20_T50R
BZX79C20_T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 20V 500MW DO35
Sandelyje: 5036 pcs
parsisiųsti: BZX79C20_T50R.pdf
RFQ
BZX79C18_T50R
BZX79C18_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 18V 500MW DO35
Sandelyje: 5510 pcs
parsisiųsti: BZX79C18_T50R.pdf
RFQ
BZX79C18 A0G
BZX79C18 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
parsisiųsti: BZX79C18 A0G.pdf
BZX79C22_T50A
BZX79C22_T50A
apibūdinimas: DIODE ZENER 22V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79C22_T50A.pdf
BZX79C16_T50R
BZX79C16_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 16V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79C16_T50R.pdf
BZX79C20-T50A
BZX79C20-T50A
parsisiųsti: BZX79C20-T50A.pdf
BZX79C18
BZX79C18
parsisiųsti: BZX79C18.pdf
BZX79C20 A0G
BZX79C20 A0G
parsisiųsti: BZX79C20 A0G.pdf
BZX79C22
BZX79C22