BZX79C18
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79C18
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 18V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX79C18.pdf
  • Pranešimas
BZX79C18 specifikacijos
Dalies numeris BZX79C18 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 18V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5069 pcs Duomenų lapas BZX79C18.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 18V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 45 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 18V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 12.6V Bazinės dalies numeris BZX79C18
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX79C16 A0G
BZX79C16 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 16V 500MW DO35
Sandelyje: 2397560 pcs
parsisiųsti: BZX79C16 A0G.pdf
RFQ
BZX79C20 A0G
BZX79C20 A0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 20V 500MW DO35
Sandelyje: 2446566 pcs
parsisiųsti: BZX79C20 A0G.pdf
RFQ
BZX79C16
BZX79C16
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: BZX79C16.pdf
BZX79C18 A0G
BZX79C18 A0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 18V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79C18 A0G.pdf
BZX79C15-T50R
BZX79C15-T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 15V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79C15-T50R.pdf
BZX79C18_T50R
BZX79C18_T50R
parsisiųsti: BZX79C18_T50R.pdf
BZX79C15_NT50R
BZX79C15_NT50R
parsisiųsti: BZX79C15_NT50R.pdf
BZX79C20-T50A
BZX79C20-T50A
parsisiųsti: BZX79C20-T50A.pdf
BZX79C20
BZX79C20
parsisiųsti: BZX79C20.pdf
BZX79C16_T50R
BZX79C16_T50R
parsisiųsti: BZX79C16_T50R.pdf
BZX79C16-T50A
BZX79C16-T50A
parsisiųsti: BZX79C16-T50A.pdf
BZX79C18-T50A
BZX79C18-T50A
parsisiųsti: BZX79C18-T50A.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus