BZX79C11
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C11 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79C11
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 11V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX79C11.pdf
  • Pranešimas
BZX79C11 specifikacijos
Dalies numeris BZX79C11 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 11V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2267115 pcs Duomenų lapas BZX79C11.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 11V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 20 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 11V 500mW ±5% Through Hole DO-35 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 8V
Bazinės dalies numeris BZX79C11
Susiję produktai
BZX79C11_T50R
BZX79C11_T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 11V 500MW DO35