BZX79C10
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX79C10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX79C10
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 10V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX79C10.pdf
  • Pranešimas
BZX79C10 specifikacijos
Dalies numeris BZX79C10 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 10V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2302795 pcs Duomenų lapas BZX79C10.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 10V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 20 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 10V 500mW ±5% Through Hole DO-35 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 200nA @ 7V
Bazinės dalies numeris BZX79C10
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX79B75 A0G
BZX79B75 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 75V 500MW DO35
Sandelyje: 2888941 pcs
parsisiųsti: BZX79B75 A0G.pdf
RFQ
BZX79C10-T50A
BZX79C10-T50A
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 10V 500MW DO35
Sandelyje: 2054655 pcs
parsisiųsti: BZX79C10-T50A.pdf
RFQ
BZX79C11 A0G
BZX79C11 A0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 11V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79C11 A0G.pdf
BZX79B8V2 A0G
BZX79B8V2 A0G
apibūdinimas: DIODE ZENER 8.2V 500MW DO35
parsisiųsti: BZX79B8V2 A0G.pdf
BZX79C11
BZX79C11
parsisiųsti: BZX79C11.pdf
BZX79C10_T50R
BZX79C10_T50R