BZX55C12
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX55C12
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 12V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX55C12.pdf
  • Pranešimas
BZX55C12 specifikacijos
Dalies numeris BZX55C12 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 12V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4093 pcs Duomenų lapas BZX55C12.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 12V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 20 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 12V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 9V Bazinės dalies numeris BZX55C12
Susiję produktai
BZX55C12 A0G
BZX55C12 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 12V 500MW DO35
Sandelyje: 2339554 pcs
parsisiųsti: BZX55C12 A0G.pdf
RFQ
BZX55C11_T50R
BZX55C11_T50R
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 11V 500MW DO35
Sandelyje: 4523 pcs
parsisiųsti: BZX55C11_T50R.pdf
RFQ
BZX55C11 A0G
BZX55C11 A0G
parsisiųsti: BZX55C11 A0G.pdf
BZX55C12-TAP
BZX55C12-TAP
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
parsisiųsti: BZX55C12-TAP.pdf
BZX55C11_T50A
BZX55C11_T50A
parsisiųsti: BZX55C11_T50A.pdf
BZX55C11-TAP
BZX55C11-TAP
parsisiųsti: BZX55C11-TAP.pdf
BZX55C11-TR
BZX55C11-TR
parsisiųsti: BZX55C11-TR.pdf
BZX55C12_T50R
BZX55C12_T50R
parsisiųsti: BZX55C12_T50R.pdf
BZX55C12_T50A
BZX55C12_T50A
parsisiųsti: BZX55C12_T50A.pdf
BZX55C11
BZX55C11
parsisiųsti: BZX55C11.pdf
BZX55C12_T26A
BZX55C12_T26A
parsisiųsti: BZX55C12_T26A.pdf
BZX55C12-TR
BZX55C12-TR
parsisiųsti: BZX55C12-TR.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus