BZX55C11
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BZX55C11 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX55C11
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 11V 500MW DO35
Duomenų lapai: BZX55C11.pdf
  • Pranešimas
BZX55C11 specifikacijos
Dalies numeris BZX55C11 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 11V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4340 pcs Duomenų lapas BZX55C11.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 11V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 100mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 20 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 11V 500mW ±5% Through Hole DO-35
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 8.5V
Susiję produktai
BZX55C10-TR
BZX55C10-TR
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 10V 500MW DO35
Sandelyje: 3614322 pcs
parsisiųsti: BZX55C10-TR.pdf
RFQ
BZX55C11 A0G
BZX55C11 A0G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 11V 500MW DO35
Sandelyje: 2190962 pcs
parsisiųsti: BZX55C11 A0G.pdf
RFQ
BZX55C11-TAP
BZX55C11-TAP
parsisiųsti: BZX55C11-TAP.pdf
BZX55C10_T26A
BZX55C10_T26A
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: BZX55C10_T26A.pdf
BZX55C11-TR
BZX55C11-TR
parsisiųsti: BZX55C11-TR.pdf
BZX55C10_T50R
BZX55C10_T50R
parsisiųsti: BZX55C10_T50R.pdf
BZX55C11_T50A
BZX55C11_T50A
parsisiųsti: BZX55C11_T50A.pdf
BZX55C10 A0G
BZX55C10 A0G
parsisiųsti: BZX55C10 A0G.pdf
BZX55C11_T50R
BZX55C11_T50R
parsisiųsti: BZX55C11_T50R.pdf
BZX55C10_T50A
BZX55C10_T50A
parsisiųsti: BZX55C10_T50A.pdf
BZX55C12
BZX55C12
apibūdinimas: DIODE ZENER 12V 500MW DO35