BAS70LT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BAS70LT1G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAS70LT1G
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3
Duomenų lapai: BAS70LT1G.pdf
  • Pranešimas
BAS70LT1G specifikacijos
Dalies numeris BAS70LT1G Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2364402 pcs Duomenų lapas BAS70LT1G.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 15mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 70V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 (TO-236) Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai BAS70LT1GOSTR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 70V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 70mA (DC) Talpa @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz
Bazinės dalies numeris BAS70L
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BAS70JW-7-F
BAS70JW-7-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363
Sandelyje: 306427 pcs
parsisiųsti: BAS70JW-7-F.pdf
RFQ
BAS70L,315
BAS70L,315
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD882
Sandelyje: 1246185 pcs
parsisiųsti: BAS70L,315.pdf
RFQ
BAS70TW-7
BAS70TW-7
parsisiųsti: BAS70TW-7.pdf
BAS70SL
BAS70SL
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD923