BAS70LT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
BAS70LT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAS70LT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3
Duomenų lapai: BAS70LT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BAS70LT1 specifikacijos
Dalies numeris BAS70LT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4535 pcs Duomenų lapas BAS70LT1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 15mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 70V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 (TO-236) Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai BAS70LT1OSDKR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-23-3 (TO-236)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 70V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 70mA (DC)
Talpa @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz Bazinės dalies numeris BAS70L
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BAS70SL
BAS70SL
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD923
Sandelyje: 1369004 pcs
parsisiųsti: BAS70SL.pdf
RFQ
BAS70KFILM
BAS70KFILM
Gamintojai: STMicroelectronics
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD523
Sandelyje: 2257494 pcs
parsisiųsti: BAS70KFILM.pdf
RFQ
BAS70L,315
BAS70L,315
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOD882
parsisiųsti: BAS70L,315.pdf
BAS70LP-TP
BAS70LP-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
parsisiųsti: BAS70LP-TP.pdf
BAS70LT1G
BAS70LT1G
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3