74F646SCX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F646SCX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC
Duomenų lapai: 74F646SCX.pdf
  • Pranešimas
74F646SCX specifikacijos
Dalies numeris 74F646SCX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5796 pcs Duomenų lapas 74F646SCX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 24-SOIC
Serija 74F Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Elementų skaičius 1
Bitų vienam elementui skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Transceiver, Non-Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 24-SOIC Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 15mA, 64mA