74F646MSA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F646MSA
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SSOP
Duomenų lapai: 74F646MSA.pdf
  • Pranešimas
74F646MSA specifikacijos
Dalies numeris 74F646MSA Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5037 pcs Duomenų lapas 74F646MSA.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 24-SSOP
Serija 74F Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Elementų skaičius 1
Bitų vienam elementui skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Transceiver, Non-Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 24-SSOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 15mA, 64mA
Bazinės dalies numeris 74F646
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
74F646MSAX
74F646MSAX
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SSOP