74F573SJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F573SJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F573SJ
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC LATCH OCTAL D TYPE 3ST 20SOP
Duomenų lapai: 74F573SJ.pdf
  • Pranešimas
74F573SJ specifikacijos
Dalies numeris 74F573SJ Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4344 pcs Duomenų lapas 74F573SJ.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOP
Serija 74F Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Išvesties tipas Tri-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas D-Type Transparent Latch
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Nepriklausomos grandinės 1
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 3mA, 24mA Grandinė 8:8