74F569SC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F569SC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC COUNTER BINARY 4BIT 20-SOIC
Duomenų lapai: 74F569SC.pdf
  • Pranešimas
74F569SC specifikacijos
Dalies numeris 74F569SC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5821 pcs Duomenų lapas 74F569SC.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5V ~ 5.5V Triggerio tipas Positive Edge
Laikas - Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Serija 74F Atstatyti Asynchronous/Synchronous
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Elementų skaičius 1
Bitų vienam elementui skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Binary Counter
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Kryptis Up, Down
Išsamus aprašymas Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 20-SOIC Grafas 90MHz