74F269SPC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F269SPC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC COUNTER BIN BIDIR 8BIT 24-DIP
Duomenų lapai: 74F269SPC.pdf
  • Pranešimas
74F269SPC specifikacijos
Dalies numeris 74F269SPC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4021 pcs Duomenų lapas 74F269SPC.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5V ~ 5.5V Triggerio tipas Positive Edge
Laikas - Tiekėjo prietaisų paketas 24-PDIP
Serija 74F Atstatyti -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 24-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai 74F269
74F269PC
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Elementų skaičius 1 Bitų vienam elementui skaičius 8
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Logikos tipas Binary Counter "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Kryptis Up, Down Išsamus aprašymas Counter IC Binary Counter 1 Element 8 Bit Positive Edge 24-PDIP
Grafas 100MHz Bazinės dalies numeris 74F269