74F269SCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F269SCX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC COUNTER BINARY 8BIT 24SOIC
Duomenų lapai: 74F269SCX.pdf
  • Pranešimas
74F269SCX specifikacijos
Dalies numeris 74F269SCX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4616 pcs Duomenų lapas 74F269SCX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5V ~ 5.5V Triggerio tipas Positive Edge
Laikas - Tiekėjo prietaisų paketas 24-SOIC
Serija 74F Atstatyti -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Elementų skaičius 1
Bitų vienam elementui skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Binary Counter
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Kryptis Up, Down
Išsamus aprašymas Counter IC Binary Counter 1 Element 8 Bit Positive Edge 24-SOIC Grafas 100MHz