74F245MSA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F245MSA
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SSOP
Duomenų lapai: 74F245MSA.pdf
  • Pranešimas
74F245MSA specifikacijos
Dalies numeris 74F245MSA Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5349 pcs Duomenų lapas 74F245MSA.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SSOP
Serija 74F Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Elementų skaičius 1
Bitų vienam elementui skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Transceiver, Non-Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 3mA, 24mA; 15mA, 64mA
Bazinės dalies numeris 74F245
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
74F245MSAX
74F245MSAX
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SSOP