74F244MSAX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F244MSAX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SSOP
Duomenų lapai: 74F244MSAX.pdf
  • Pranešimas
74F244MSAX specifikacijos
Dalies numeris 74F244MSAX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4231 pcs Duomenų lapas 74F244MSAX.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SSOP
Serija 74F Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Elementų skaičius 2
Bitų vienam elementui skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Buffer, Non-Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Non-Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 3mA, 64mA
Bazinės dalies numeris 74F244
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
74F240SC
74F240SC
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC BUFFER INVERT 5.5V 20SOIC
Sandelyje: 5695 pcs
parsisiųsti: 74F240SC.pdf
RFQ
74F244MSA
74F244MSA
apibūdinimas: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SSOP