74F193SC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F193SC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC COUNTER BINARY UP/DWN 16SOIC
Duomenų lapai: 74F193SC.pdf
  • Pranešimas
74F193SC specifikacijos
Dalies numeris 74F193SC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 4603 pcs Duomenų lapas 74F193SC.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5V ~ 5.5V Triggerio tipas Positive Edge
Laikas - Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOIC
Serija 74F Atstatyti Asynchronous
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Elementų skaičius 1
Bitų vienam elementui skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Binary Counter
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Kryptis Up, Down
Išsamus aprašymas Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-SOIC Grafas 125MHz