74F191SJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F191SJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74F191SJ
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC COUNTER BINARY UP/DWN 16SOP
Duomenų lapai: 74F191SJ.pdf
  • Pranešimas
74F191SJ specifikacijos
Dalies numeris 74F191SJ Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Galimas kiekis 5989 pcs Duomenų lapas 74F191SJ.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5V ~ 5.5V Triggerio tipas Positive Edge
Laikas Synchronous Tiekėjo prietaisų paketas 16-SOP
Serija 74F Atstatyti -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Elementų skaičius 1
Bitų vienam elementui skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Binary Counter
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Kryptis Up, Down
Išsamus aprašymas Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-SOP Grafas 100MHz