74ACQ240SC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74ACQ240SC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC
Duomenų lapai: 74ACQ240SC.pdf
  • Pranešimas
74ACQ240SC specifikacijos
Dalies numeris 74ACQ240SC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5773 pcs Duomenų lapas 74ACQ240SC.pdf
Įtampa - tiekimas 2 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Serija 74ACQ Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Elementų skaičius 2
Bitų vienam elementui skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Buffer, Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA
Bazinės dalies numeris 74ACQ240
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
74AC86SCX_SF501651
74AC86SCX_SF501651
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOIC
Sandelyje: 5799 pcs
parsisiųsti: 74AC86SCX_SF501651.pdf
RFQ
74AC86SJ
74AC86SJ
apibūdinimas: IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOP
Sandelyje: 4995 pcs
parsisiųsti: 74AC86SJ.pdf
RFQ
74ACQ240SJ
74ACQ240SJ
apibūdinimas: IC BUFFER INVERT 6V 20SOP