74ACQ240PC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74ACQ240PC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74ACQ240PC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 6V 20DIP
Duomenų lapai: 74ACQ240PC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
450 pcs
  • Pranešimas
74ACQ240PC specifikacijos
Dalies numeris 74ACQ240PC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 6V 20DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56386 pcs Duomenų lapas 74ACQ240PC.pdf
Įtampa - tiekimas 2 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-PDIP
Serija 74ACQ Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-DIP (0.300", 7.62mm) Išvesties tipas 3-State
Kiti vardai 74ACQ240 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Elementų skaičius 2 Bitų vienam elementui skaičius 4
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Logikos tipas Buffer, Inverting "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA Bazinės dalies numeris 74ACQ240