74AC240SCX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74AC240SCX
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC
Duomenų lapai: 74AC240SCX.pdf
  • Pranešimas
74AC240SCX specifikacijos
Dalies numeris 74AC240SCX Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 212106 pcs Duomenų lapas 74AC240SCX.pdf
Įtampa - tiekimas 2 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SOIC
Serija 74AC Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Išvesties tipas 3-State
Kiti vardai 74AC240SCX-ND
74AC240SCXTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Elementų skaičius 2 Bitų vienam elementui skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Logikos tipas Buffer, Inverting "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA Bazinės dalies numeris 74AC240
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
74AC240CW
74AC240CW
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: IC GATE HEX INVERTER
Sandelyje: 5049 pcs
parsisiųsti:
RFQ
74AC240SC
74AC240SC
apibūdinimas: IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC