74AC240MTC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74AC240MTC
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP
Duomenų lapai: 74AC240MTC.pdf
  • Pranešimas
74AC240MTC specifikacijos
Dalies numeris 74AC240MTC Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 6V 20TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5754 pcs Duomenų lapas 74AC240MTC.pdf
Įtampa - tiekimas 2 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-TSSOP
Serija 74AC Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Elementų skaičius 2
Bitų vienam elementui skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Buffer, Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TSSOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA