1SMB70AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB70AT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB70AT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 70V 113V SMB
Duomenų lapai: 1.1SMB70AT3.pdf2.1SMB70AT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1SMB70AT3 specifikacijos
Dalies numeris 1SMB70AT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 70V 113V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5678 pcs Duomenų lapas 1.1SMB70AT3.pdf2.1SMB70AT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 70V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 113V
Įtampa - suskirstymas (min) 77.8V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai 1SMB70AT3OSDKR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 5.3A Talpa @ dažnumas 260pF @ 1MHz