1SMB7.5AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB7.5AT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB7.5AT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB
Duomenų lapai: 1SMB7.5AT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1SMB7.5AT3 specifikacijos
Dalies numeris 1SMB7.5AT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 238975 pcs Duomenų lapas 1SMB7.5AT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 7.5V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 12.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 8.33V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 46.5A
Talpa @ dažnumas 1890pF @ 1MHz Bazinės dalies numeris 1SMB
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1SMB7.5AT3G
1SMB7.5AT3G
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 7.5V 12.9V SMB
Sandelyje: 4819 pcs
parsisiųsti: 1SMB7.5AT3G.pdf
RFQ
1SMB7.0AT3G
1SMB7.0AT3G
apibūdinimas: TVS DIODE 7V 12V SMB
Sandelyje: 4795 pcs
parsisiųsti: 1SMB7.0AT3G.pdf
RFQ
1SMB7.5A TR13
1SMB7.5A TR13
Gamintojai: Central Semiconductor