1SMB18CAT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB18CAT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB18CAT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 18V 29.2V SMB
Duomenų lapai: 1.1SMB18CAT3.pdf2.1SMB18CAT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1SMB18CAT3 specifikacijos
Dalies numeris 1SMB18CAT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 18V 29.2V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 194114 pcs Duomenų lapas 1.1SMB18CAT3.pdf2.1SMB18CAT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 18V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 29.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 20V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai 1SMB18CAT3OSTR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 20.5A
Talpa @ dažnumas 465pF @ 1MHz Dvikrypčiai kanalai 1
Bazinės dalies numeris 1SMB Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1SMB18CA TR13
1SMB18CA TR13
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 18V 29.2V SMB