1SMB18AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB18AT3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1SMB18AT3
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 18V 29.2V SMB
Duomenų lapai: 1.1SMB18AT3.pdf2.1SMB18AT3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1SMB18AT3 specifikacijos
Dalies numeris 1SMB18AT3 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 18V 29.2V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5801 pcs Duomenų lapas 1.1SMB18AT3.pdf2.1SMB18AT3.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 18V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 29.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 20V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai 1SMB18AT3OSDKR
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 20.5A Talpa @ dažnumas 870pF @ 1MHz
Bazinės dalies numeris 1SMB Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1SMB18CAT3
1SMB18CAT3
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: TVS DIODE 18V 29.2V SMB
Sandelyje: 194114 pcs
parsisiųsti: 1SMB18CAT3.pdf
RFQ
1SMB17CAT3
1SMB17CAT3
apibūdinimas: TVS DIODE 17V 27.6V SMB