AD5171BRJZ10-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5171BRJZ10-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AD5171BRJZ10-R7
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC DGTL POT OTP 10K SOT23-8
Duomenų lapai: AD5171BRJZ10-R7.pdf
  • Pranešimas
AD5171BRJZ10-R7 specifikacijos
Dalies numeris AD5171BRJZ10-R7 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
Galimas kiekis 63602 pcs Duomenų lapas AD5171BRJZ10-R7.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±30%
Temperatūros koeficientas (tipas) 35 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-8 Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 60 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-23-8
Kiti vardai AD5171BRJZ10-R7-ND
AD5171BRJZ10-R7TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kotrų skaičius 64 Grandinių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas OTP
Sąsaja I²C funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface SOT-23-8 Konfigūracija Potentiometer