AD5171BRJZ10-R2
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5171BRJZ10-R2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AD5171BRJZ10-R2
Gamintojas / Gamintojas: ADI (Analog Devices, Inc.)
Prekės aprašymas IC DGTL POT OTP 10K I2C SOT23-8
Duomenų lapai: AD5171BRJZ10-R2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AD5171BRJZ10-R2 specifikacijos
Dalies numeris AD5171BRJZ10-R2 Gamintojas ADI (Analog Devices, Inc.)
Galimas kiekis 46823 pcs Duomenų lapas AD5171BRJZ10-R2.pdf
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tolerancija ±30%
Temperatūros koeficientas (tipas) 35 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-8 Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 60 Atsparumas (omai) 10k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-23-8
Kiti vardai AD5171BRJZ10-R2TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kotrų skaičius 64 Grandinių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas OTP
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja I²C
funkcijos Selectable Address Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface SOT-23-8