P50L-050S-RR1-DA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50L-050S-RR1-DA
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 50POS R/A .050 GOLD
Duomenų lapai: P50L-050S-RR1-DA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
209 pcs
  • Pranešimas
P50L-050S-RR1-DA specifikacijos
Dalies numeris P50L-050S-RR1-DA Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 50POS R/A .050 GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19759 pcs Duomenų lapas P50L-050S-RR1-DA.pdf
Serija Pak 50, P50L Pikis 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 0-00-51111-74036-1
P50L050SRR1DA
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.275" (6.99mm)
funkcijos Board Lock Išsamus aprašymas 50 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold