P50L-050S-D-TGF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50L-050S-D-TGF
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 50POS VERT TYPE D
Duomenų lapai: P50L-050S-D-TGF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
P50L-050S-D-TGF specifikacijos
Dalies numeris P50L-050S-D-TGF Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 50POS VERT TYPE D "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3965 pcs Duomenų lapas P50L-050S-D-TGF.pdf
Serija Pak 50, P50L Pikis 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 15001358009
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 10mm, 12mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis virš valdybos 0.331" (8.40mm) funkcijos Board Lock, Flange
Išsamus aprašymas 50 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold Susisiekite su Finish Thickness 2.00µin (0.051µm)