P50-050P1-S1-TG
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50-050P1-S1-TG
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN PLUG 50POS STR .050" GOL
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
P50-050P1-S1-TG specifikacijos
Dalies numeris P50-050P1-S1-TG Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN PLUG 50POS STR .050" GOL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5490 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija Pak 50, P50 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.050" (1.27mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 15000750404
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacijos aukštis 0.421" (10.70mm) Izoliacijos spalva Black
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Tvirtinimo tipas Latch Holder Išsamus aprašymas Connector Header Panel Mount, Through Hole 50 position 0.050" (1.27mm)
Dabartinis įvertinimas 0.5A Susisiekimo tipas Center Strip Contact
Kontaktinė forma - Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm) Kontaktinis ilgis - poravimas -