P50-050P-S24-EA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50-050P-S24-EA
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN PLUG 50POS VERT .050" T/H
Duomenų lapai: P50-050P-S24-EA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
204 pcs
  • Pranešimas
P50-050P-S24-EA specifikacijos
Dalies numeris P50-050P-S24-EA Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN PLUG 50POS VERT .050" T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8936 pcs Duomenų lapas P50-050P-S24-EA.pdf
Serija Pak 50, P50 RoHS statusas Bulk
Kiti vardai 00051111738832
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 50 Dirigentų skaičius 0.050" (1.27mm)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas P50-050P-S24-EA
Ilgis - pranešimas (poravimas) 24mm Aukštis virš valdybos 0.421" (10.70mm)
funkcijos Flange Išplėstas aprašymas 50 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold
apibūdinimas CONN PLUG 50POS VERT .050" T/H Susisiekite su Finish Thickness Gold