P50-040P-S20-TGF
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50-040P-S20-TGF
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN PLUG 40POS VERT .050" GO
Duomenų lapai: P50-040P-S20-TGF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
P50-040P-S20-TGF specifikacijos
Dalies numeris P50-040P-S20-TGF Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN PLUG 40POS VERT .050" GO "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4758 pcs Duomenų lapas P50-040P-S20-TGF.pdf
Serija Pak 50, P50 Pikis 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 04801146832
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 20mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis virš valdybos 0.787" (20.00mm) funkcijos Board Guide
Išsamus aprašymas 40 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Susisiekite su Finish Thickness 2.00µin (0.051µm)