P50-034S-RR1-TG
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P50-034S-RR1-TG
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 34POS R/A .050" GOLD
Duomenų lapai: P50-034S-RR1-TG.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
P50-034S-RR1-TG specifikacijos
Dalies numeris P50-034S-RR1-TG Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 34POS R/A .050" GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5061 pcs Duomenų lapas P50-034S-RR1-TG.pdf
Serija Pak 50, P50 Pikis 0.050" (1.27mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 15000752905
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 34
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis virš valdybos 0.275" (6.99mm) funkcijos Board Lock, Flange
Išsamus aprašymas 34 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold Susisiekite su Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)