N7E50-N516EB-40
Produkto peržiūra
Dalies numeris: N7E50-N516EB-40
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Duomenų lapai: 1.N7E50-N516EB-40.pdf2.N7E50-N516EB-40.pdf
  • Pranešimas
N7E50-N516EB-40 specifikacijos
Dalies numeris N7E50-N516EB-40 Gamintojas 3M
Galimas kiekis 30176 pcs Duomenų lapas 1.N7E50-N516EB-40.pdf2.N7E50-N516EB-40.pdf
Serija N7E50 Pakuotė Tray
Kiti vardai 00051111967775
Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Montavimo funkcija Reverse - Bottom
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Aukštis virš valdybos 0.248" (6.30mm) funkcijos Board Guide, Card Guide
Išmetimo pusė - Išsamus aprašymas 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold