N7E50-M516TH-40
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: N7E50-M516TH-40
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Duomenų lapai: 1.N7E50-M516TH-40.pdf2.N7E50-M516TH-40.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
N7E50-M516TH-40 specifikacijos
Dalies numeris N7E50-M516TH-40 Gamintojas 3M
Galimas kiekis 5889 pcs Duomenų lapas 1.N7E50-M516TH-40.pdf2.N7E50-M516TH-40.pdf
Serija 7E50 Pakuotė Tray
Kiti vardai 05111162335
SE008002765
Pozicijų skaičius 50
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Montavimo funkcija Normal, Standard - Top
Įterpimas, pašalinimo metodas Push In, Pull Out Aukštis virš valdybos 0.248" (6.30mm)
funkcijos Board Guide, Card Guide Išmetimo pusė -
Išsamus aprašymas 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold Susisiekite su Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)