MP2-S090G-51P1-LR
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP2-S090G-51P1-LR
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 90POS 5ROW R/A GOLD
Duomenų lapai: MP2-S090G-51P1-LR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
448 pcs
  • Pranešimas
MP2-S090G-51P1-LR specifikacijos
Dalies numeris MP2-S090G-51P1-LR Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 90POS 5ROW R/A GOLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8799 pcs Duomenų lapas MP2-S090G-51P1-LR.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Press-Fit
Serija MetPak™ MP2 Pikis 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Bulk Kiti vardai 00051111752104
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 5
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 90
Stulpelių skaičius - Montavimo tipas Board Edge, Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
funkcijos Board Guide, Cap, Spacer Dabartinis įvertinimas 1.5A