MP2-S072-41P1-TR30
3M3M
3M
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MP2-S072-41P1-TR30
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas CONN SOCKET 2-FB 72POS 4ROW
Duomenų lapai: 1.MP2-S072-41P1-TR30.pdf2.MP2-S072-41P1-TR30.pdf
  • Pranešimas
MP2-S072-41P1-TR30 specifikacijos
Dalies numeris MP2-S072-41P1-TR30 Gamintojas 3M
apibūdinimas CONN SOCKET 2-FB 72POS 4ROW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4470 pcs Duomenų lapas 1.MP2-S072-41P1-TR30.pdf2.MP2-S072-41P1-TR30.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Press-Fit
Serija MetPak™ MP2 Pikis 0.079" (2.00mm)
Pakuotė Tube Kiti vardai 04801141363
MP2S07241P1TR30
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Eilučių skaičius 4
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 72
Stulpelių skaičius - Montavimo tipas Board Edge, Through Hole, Right Angle
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Board Guide, Cap, Spacer Dabartinis įvertinimas 1.5A