BB3X24CC-SB/2SC-LHS
3M3M
BB3X24CC-SB/2SC-LHS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BB3X24CC-SB/2SC-LHS
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas BETTER BURIED CLOSURE KIT 3X24
Duomenų lapai: BB3X24CC-SB/2SC-LHS.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 893 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 893 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
BB3X24CC-SB/2SC-LHS specifikacijos
Dalies numeris BB3X24CC-SB/2SC-LHS Gamintojas 3M
Galimas kiekis 893 pcs Duomenų lapas BB3X24CC-SB/2SC-LHS.pdf
Įveskite Buried Closure Splice Kit, Re-Enterable Apvalkalo atidarymas 17.00" (431.8mm)
Serija Better Buried Kiti vardai 00054007928362
Kabelių porų skaičius 100 Pairs @ 22 AWG, 200 Pairs @ 24 AWG Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis - bendras 28.00" (711.2mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Skersmuo - viduje 3.000" (76.20mm)
Išsamus aprašymas Wire Splice Buried Closure Splice Kit, Re-Enterable 28.00" (711.2mm) 100 Pairs @ 22 AWG, 200 Pairs @ 24 AWG
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BB3X12-SB/2DC-LHS
BB3X12-SB/2DC-LHS
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: BETTER BURIED CLOSURE KIT 3X12
Sandelyje: 931 pcs
parsisiųsti:
RFQ
BB3PHCT
BB3PHCT
Gamintojai: Belden
apibūdinimas: CRIMP TOOL, 3PC BB CONNECTOR
Sandelyje: 460 pcs
parsisiųsti:
RFQ
BB3805CS
BB3805CS
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 380MHZ WHIP STR NMO BASE
Sandelyje: 1855 pcs
BB3803WS
BB3803WS
apibūdinimas: RF ANT 450MHZ WHIP STR NMO BASE