BB3X24-SB/SC,DC-LHS
3M3M
BB3X24-SB/SC,DC-LHS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BB3X24-SB/SC,DC-LHS
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas BETTER BURIED CLOSURE KIT 3X24
Duomenų lapai: BB3X24-SB/SC,DC-LHS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BB3X24-SB/SC,DC-LHS specifikacijos
Dalies numeris BB3X24-SB/SC,DC-LHS Gamintojas 3M
Galimas kiekis 1141 pcs Duomenų lapas BB3X24-SB/SC,DC-LHS.pdf
Įveskite Buried Closure Splice Kit, Re-Enterable Apvalkalo atidarymas 17.00" (431.8mm)
Serija Better Buried Kiti vardai 00054007682356
3M161035
BB3X24-SB/SC,DC-LHS-ND
Kabelių porų skaičius 100 Pairs @ 22 AWG, 200 Pairs @ 24 AWG Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis - bendras 28.00" (711.2mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Skersmuo - viduje 3.000" (76.20mm) Išsamus aprašymas Wire Splice Buried Closure Splice Kit, Re-Enterable 28.00" (711.2mm) 100 Pairs @ 22 AWG, 200 Pairs @ 24 AWG
Susiję produktai
BB3803WS
BB3803WS
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 450MHZ WHIP STR NMO BASE