9750-1.5INX25M
3M3M
9750-1.5INX25M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9750-1.5INX25M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE ADHSV TRNSFR 1 1/2"X 27YDS
Duomenų lapai: 1.9750-1.5INX25M.pdf2.9750-1.5INX25M.pdf3.9750-1.5INX25M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
9750-1.5INX25M specifikacijos
Dalies numeris 9750-1.5INX25M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 1073 pcs Duomenų lapas 1.9750-1.5INX25M.pdf2.9750-1.5INX25M.pdf3.9750-1.5INX25M.pdf
Plotis 1.50" (38.10mm) 1 1/2" Naudojimas -
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Temperatūros diapazonas -