9750-0.5INX25M
3M3M
9750-0.5INX25M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 9750-0.5INX25M
Gamintojas / Gamintojas: 3M
Prekės aprašymas TAPE ADHSV TRNSFR 1/2"X 27YDS
Duomenų lapai: 1.9750-0.5INX25M.pdf2.9750-0.5INX25M.pdf3.9750-0.5INX25M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
9750-0.5INX25M specifikacijos
Dalies numeris 9750-0.5INX25M Gamintojas 3M
Galimas kiekis 3210 pcs Duomenų lapas 1.9750-0.5INX25M.pdf2.9750-0.5INX25M.pdf3.9750-0.5INX25M.pdf
Plotis 0.50" (12.70mm) 1/2" Naudojimas Electrically Conductive
Storis - atraminis, vežėjas - Storis - lipnus -
Storis 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Temperatūros diapazonas -